WANNY PROSTOKĄTNE

WANNY PROSTOKĄTNE
 • 620,00 zł

  Wanna AVA wykonana z akrylu sanitarnego, którego zastosowanie zapewnia wysokie walory nie tylko estetyczne ale i funkcjonale wykonanego produktu. To trwały kolor, łatwość utrzymania w czystości oraz pewność, że właściwości te nie ulegną zmianie wraz z użytkowaniem wanny.

  620,00 zł
 • 639,19 zł

  Przy projektowaniu wanny Sekwana szczególny nacisk położono na komfort użytkowania. Wanna posiada ergonomiczny design stworzony z myślą o korzystaniu z wanny w pozycji półleżącej.

  639,19 zł
 • 960,00 zł

  Wanna prostokątna Clesis charakteryzyje się doskonałą ergonomią, czysta i prosta forma oraz niezwykła wygoda. Wanna ta to propozycja dla miłośników klasyki i tradycyjnych kształtów.Mimo nuty tradycji wanna akrylowa świetnie prezentuje się w łazience klasycznej, gdzie stawia się na funkcjonalność i nowoczesność w lekkim wydaniu.

  960,00 zł
 • 868,80 zł

  Sprawdzona forma wanny Aquaria sprawia, że model przypadnie do gustu osobom preferującym tradycyjny design wyposażenia łazienki.Wanna cechuje się mocno zarysowanymi krawędziami w ładnej i delikatnej formie. Jej prostota bardzo ładnie współgra z łazienkami o tradycyjnych rozmiarach, gdzie najważniejsza jest funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.

  868,80 zł
 • 979,20 zł

  Wanna Pryzmat formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu.

  979,20 zł
 • 1 099,20 zł

  Wanna Pryzmat Slim formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć. Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu.

  1 099,20 zł
 • 1 199,20 zł

  Wanna prostokątna Canyon II to model o nieprzeciętnym wzorze z charakterystycznymi poszerzeniami na szczycie i u stóp wanny.Nowoczesny styl, charakterystyczne dodatki nadają wannie uroku. Wanna ta nadaje łazience modernistyczny urok i designerski charakter.

  1 199,20 zł
 • 1 199,25 zł

  Wanna prostokątna Crown II jest nowoczesna, przestronna, odpowiadająca najnowszym trendom minimalistycznym przy zachowaniu pełnego komfortu w czasie kąpieli.Design został urozmaicony poprzez lekkie zaokrąglenie kątów i umieszczenie odpływu w centralnym punkcie wanny.

  1 199,25 zł
 • 1 452,00 zł

  Wanna Pryzmat Lux formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć.Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu - każdy łatwo odnajdzie odpowiedni punkt podparcia swoich pleców i swobodnie...

  1 452,00 zł
 • 1 496,00 zł

  Wanna Pryzmat Lux formą nawiązuje do prostych i czystych linii, zmiękczonych lekko wygiętymi łukami wewnętrznych oparć.Jest to zabieg nie tylko wizualny, ale i funkcjonalny: pozwala na komfortowe użytkowanie jej przez każdego – niezależnie czy wysokiego czy niskiego wzrostu - każdy łatwo odnajdzie odpowiedni punkt podparcia swoich pleców i swobodnie...

  1 496,00 zł
 • 1 580,00 zł

  Wanna prostokątna Crown Grand to nowoczesna, przestronna wanna odpowiadająca najnowszym trendom minimalistycznym przy zachowaniu pełnego komfortu w czasie kąpieli.

  1 580,00 zł
 • 1 996,00 zł

  Wanna prostokątna Crown Lux to największa, 2-osobowa wanna z serii Crown.Jest przestronna, nowoczesna i odpowiada najnowszym trendom minimalistycznym przy zachowaniu pełnego komfortu w czasie kąpieli.Dobrze wygląda w przestronnych łazienkach, urządzonych w nowoczesnym stylu. Bardzo duży komfort kąpieli zapewnia niezapomniane wrażenia relaksacyjne.

  1 996,00 zł
 • 1 036,00 zł

  Polecamy nową wanne Aquaria Lux. Model ten przypadnie do gustu osobom preferującym tradycyjny design wyposażenia łazienki.Wanna cechuje się mocno zarysowanymi krawędziami w ładnej i delikatnej formie.Jej prostota bardzo ładnie współgra z łazienkami o tradycyjnych rozmiarach, gdzie najważniejsza jest funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu.

  1 036,00 zł
 • 1 399,20 zł

  Arana to nowa wanna prostokątna w ofercie Excellent. To wyjątkowy produkt dla wszystkich tych, którzy cenią elegancję połączoną z praktycznością.Arana to świetny wybór zarówno dla miłośników nowoczesnych łazienek jak i tych zamiłowanych w tradycji.

  1 399,20 zł
 • 1 099,20 zł

  Oceana to nowa wanna prostokątna w ofercie Excellent. To wyjątkowy produkt dla wszystkich tych, którzy cenią elegancję połączoną z praktycznością.Oceana to świetny wybór zarówno dla miłośników nowoczesnych łazienek jak i tych zamiłowanych w tradycji.

  1 099,20 zł
 • 234,00 zł

  Obudowa dla wannien z serii Ava, Aquaria, Elegance oraz Canyon II.Obudowy proste dla wybranych wanien wymagać mogą dopasowania przez ich docięcie do odpowiedniej długości.

  234,00 zł
 • 267,00 zł

  Obudowa dla wanny CROWN LUX. Obudowy proste dla wybranych wanien wymagać mogą dopasowania przez ich docięcie do odpowiedniej długości.

  267,00 zł
Wyświetla od 1 do 17 z 17 produktów