LIVORNO

Producent: Ceramika Color
Format : 25x75

Jeżeli podoba się Państwu klasyczna stylistyka, a zarazem wykorzystanie nowoczesnych elementów w wykończeniu łazienki, zapraszamy do zakupu kolekcji Livorno. Płytki ceramiczne wchodzące w skład tej kolekcji to zarówno gładkie, brązowe, jak i beżowe elementy oraz detale dekoracyjne. Jeden ze wzorów ozdobnych nawiązuje do połączenia odcieni beżu i brązu, drugi zaś jest udekorowany pięknymi kwiatami. 

Ta propozycja producenta Ceramika Color spodoba się osobom gustującym w naturalnej kolorystyce i pragnącym stworzyć w łazience pomieszczenie stonowane i relaksujące. Mocniejszy kolor ciemnego brązu oraz dekor z kwiatami, podkreślą jednak odrobinę nowoczesności, która została wprowadzona do pomieszczenia łazienkowego za pomocą płytek Livorno. Należy podkreślić również niezawodną jakość proponowanych przez producenta materiałów wykończeniowych.

Wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty upewniają nas o doskonałej jakości trwałości płytek. Łazienka z płytkami Ceramiki Color może być piękna i zachwycać przez wiele lat, więc zachęcamy do zakupu już dziś.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz