AMAZONIAN FOREST

AMAZONIAN FOREST

Producent: Ceramika Color
Format : 25x75

Egzotyka zaklęta w kaflach. Płytki z linii Amazonian Forest
Wysublimowana i elegancka, a zarazem pełna urokliwej prostoty i wdzięku. Przywodząca na myśl naturę i wprowadzająca do pomieszczeń powiew egzotyki. Kolekcja płytek Amazonian Forest to idealny wybór dla tych, którzy do własnej kuchni lub łazienki szukają nietuzinkowych, trwałych i oryginalnych materiałów wykończeniowych. 

Sygnowana marką Ceramika Color linia składa się z kilku wariantów wzorniczych. Klasyczne, prostokątne płytki ozdobione zostały deseniem imitującym przekroje drzew właściwych dla gatunków występujących w państwach, przez które rozciąga się amazońska puszcza: Boliwii, Peru, Wenezueli i Brazylii. Utrzymane w odcieniach beżu, bieli i brązu kafle komponować można z ozdobnikami nawiązującymi do czasów kolonialnych, a możliwości ich łączenia i zestawiania ogranicza jedynie wyobraźnia potencjalnych nabywców.

Produkty z kolekcji świetnie pasują do wnętrz o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze, ale też pomieszczeń rustykalnych, nawiązujących do designerskiego nurtu retro i boho. Mocne, łatwe w montażu, wykonane z surowców wysokiej jakości przez długie lata służyć będą tym, którzy do swych domów zapragnęli przemycić nutę egzotycznego uroku równikowej puszczy.