Excellent ARDA brodzik kompozytowy 90x90 cm cappuccino BREX.1502.090.090.CAN

1 049,00 zł
Ilość

Brodziki kompozytowe Arda organizują strefę prysznica, zabezpieczając posadzkę przed wodą i zapewniają prawidłowy spływ wody do syfonu brodzikowego. Brodziki Arda są bardzo niskie, dzięki temu, można je traktować jak "płytkę" i zlicować z pozostałymi płytkami w łazience bez konieczności wykonania dodatkowego obniżenia poziomu wylewki. Jeśli istnieje potrzeba, aby brodzik był montowany bezpośrednio na posadzce, to jest to również możliwe.

Brodziki wyprodukowane są w nowej technologii PLM - Poly Lite Minerals zawierającej kompozyty mineralne, warstwa nośna pokryta jest kompozytem polimerowym EnaCoat. Brodziki z łatwością można docinać, dopasowując je do przestrzeni w łazience.

Brodziki Arda dostępne są w 4 kolorach biały RAL 9016, Cappuccino RAL 1019, Beton RAL 7040 i Czarny RAL 9005. Pokrywa maskująca odpływ wykonana jest ze stali nierdzewnej malowanej. Pokrywy dostępne są w kolorach brodzików oraz w wersji chrom połysk. Pokrywę brodzika należy dokupić oddzielnie w wybranym kolorze.

Idealny kształt dzięki możliwości docinania

Brodziki serii Arda móżna dopasować do unikalnej sytuacji w łazience, docinając je na miejscu przy użyciu elektronarzędzi typu szlifierka kątowa Flex.

Kratki odpływowe w kolorach brodzika

Wykonane ze stali nierdzewnej klapki odpływowe,
można łączyć z różnych zestawach kolorystyczych
z każdym brodzikiem z serii Arda.

DOSTAWA W 10 DNI

EXCELLENT BREX.1502.090.090.CAN
3 Przedmioty