Taśma uszczelniająca MAPEI

MAPEBAND taśma uszczelniająca MAPEI
  • 2Taśma uszczelniająca MAPEI

Taśma uszczelniająca odporna na alkalia, do szczelin dylatacyjnych i naroży, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. 

5,10 zł
Ilość
In Stock

hydroizolacje1

Zastosowanie 
Uszczelnianie szczelin dylatacyjnych na tarasach, balkonach itp., przed wykonaniem warstw izolacyjnych z Mapelastic lub Mapelastic Smart, a także do wykonywania uszczelnień naroży (łączeń ścian i podłóg) w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych, w miejscach, gdzie będą wykonywane powłoki z Mapegum WPS, Mapelastic, Mapelastic Smart, z zastosowaniem wewnętrznych i zewnętrznych narożników Mapeband. Taśma może być również stosowana do uszczelniania przerw dylatacyjnych pomiędzy prefabrykowanymi płytami elewacyjnymi. Do uszczelniania odpływów przy kratkach ściekowych oraz przepustów rur i instalacji w łaźniach, natryskach, kuchniach itp., należy stosować specjalne mankiety uszczelniające Mapeband.
Uwaga: połączenia fragmentów Mapeband należy sklejać przy użyciu Adesilex T Super, Adesilex LP lub preparatu, z którego wykonujemy warstwę uszczelniającą, tzn. Mapelastic, Mapelastic Smart, Mapegum WPS.

Dane techniczne 
Długość:
 50 m.
Szerokość: 120 mm.
Maksymalne wydłużenie: > 400%.