• Nowy

Planta Ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw- 50l

17,07 zł
Ilość

Planta - Ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw

Szukasz doskonałego podłoża dla swoich roślin, które pozwoli im rosnąć pięknie i zdrowo? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - Planta - Ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw!

Planta to gotowe do użycia podłoże, które zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla Twoich roślin. Dzięki zawartości cennych mikroelementów, Planta zapewnia Twoim roślinom doskonałą jakość i bogactwo składników odżywczych, które są niezbędne dla ich wzrostu i rozwoju.

BOGACTWO SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Ten produkt to gotowe do użycia podłoże, które zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla Twoich roślin. Dzięki zawartości cennych mikroelementów, Planta zapewnia Twoim roślinom doskonałą jakość i bogactwo składników odżywczych, które są niezbędne dla ich wzrostu i rozwoju.

Planta to także żyzne podłoże, które wyróżnia się bogactwem próchnicy oraz odpowiednią strukturą. Dzięki temu, rośliny w nim sadzone, mogą łatwiej i efektywniej pobierać składniki odżywcze, a także utrzymać optymalne warunki powietrzno-wodne, co jest kluczowe dla ich dobrego rozwoju.

WYSOKA JAKOŚĆ PODŁOŻA

Worek o pojemności 50L to wystarczająca ilość podłoża, aby obsadzić wiele roślin w ogrodzie, na balkonie czy w doniczkach. Wysoka jakość i wydajność naszego produktu sprawiają, że jest on idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie, aby jego rośliny rosły pięknie i zdrowo.


uniwersalna 50
100 Przedmioty